top of page

הילינג אנרגטי היא שיטת טיפול הוליסטית, המתיחסת אל הגוף, הנפש והנשמה כאחד. על פי גישה זו, כל תחושה, כאב, מחלה כרונית, אלרגיה, מצבים נפשיים, והארועים המתרחשים ברובד הפיזי, מקורם ברבדים הגבוהים יותר - ברוח. כמו כן, גישה זו נותנת חשיבות, מתבוננת ובוחנת את אורח החיים, הסביבה, התזונה, הרגלי השינה והרגשות של המטופל.
הטיפול האנרגטי מתבצע בהתחברות והזרמת האנרגיה של הטבע והחיים, אנרגיה קוסמית אשר מניעה כמו את הגלקסיות, כך גם את זרימת הדם בגופנו, התחלפות התאים, ההפריה וכל התהליכים האורגניים בטבע. 

המתודה שלי מורכבת משילוב של שלושה אלמנטים מרכזיים בספירת המחקר והפרקטיקה שלי - הילינג אנרגטי, טיפול באמצעות קריסטלים וסאונד הילינג.

סאונד הילינג - ריפוי בסאונד היא טכניקת ריפוי עתיקת יומין, המוזכרת בכל התרבויות בדרך זו או אחרת. הריפוי מתבצע ע״י התכווננות והפקת צלילים בעזרת כלי נגינה המיועדים למטרה זו כגון קערות טיבטיות, פעמונים, גונגים, קולנים, תופים ובנוסף ע״י הקול האנושי. הצלילים והתדרים המרפאים מאזנים את הגוף הפיזי והאנרגטי, מעודדים שחרור של טראומות, פותחים בלוקים אנרגטיים אשר באים לידי ביטוי במצבים פיסיים ונפשיים, מכווננים, מנקים ומעצימים את מרכזי האנרגיה - הצ‘אקרות (מאחר ולכל צ‘אקרה יש את התדר והצליל שמיוחס לה) ומייצרים תגובה של רוגע כללי, לכן טכניקה זו מאוד יעילה במצבים של סטרס, מתח, לחץ נפשי, דיכאון וחרדה.  כמו כן, תדרי הסאונד מאזנים בין שתי אונות המוח, משפיעים על המבנה המולקולרי של הנוזלים בגופנו, ומאחר וגופנו מורכב ברובו ממים, ההשפעה והתגובה מורגשת ישר. 

קריסטלים - השימוש בקריסטלים למטרות ריפוי, הגנה, העצמה וקישוט היה קיים משחר ההיסטוריה האנושית ולכל אורכה. לקריסטלים יש השפעה אנרגטית על הסביבה הודות לצורת התגבשותם, להרכב ולמבנה שלהם. האנרגיה שבקריסטל, הודות לזמן ולצורת ההתגבשות, נושאת את החותם של יצירת היקום. הגבישים- קריסטלים, נוצרו בתנאים ובזמן שבהם הייתה האנרגיה הגבוהה ביותר בתולדות היקום, כך שבמובן מסויים קריסטלים מייצגים את האנרגיה הגבוהה ביותר שהאדם יכול להתחבר אליה.
הקריסטלים נוצרים בתוך כדור הארץ, במעמקים, בדרך כלל מתחת לפני השטח, בתהליך שלוקח אלפי ואף מליוני שנים, ומורכבים מאותם המינרלים שגם אנחנו מורכבים מהם.
קיימים הרבה מאוד סוגים של קריסטלים בעלי אנרגיות וסגולות שונות. מבנה הקריסטל משפיע על צבעו ומושפע מהתנאים והמיקום הגיאוגרפי בו הוא התגבש. 
בחירת הקריסטל מתבצעת באופן אינטואיטיבי או בהתאמת הקריסטל ע״י המטפל. בדרך כלל נמשך לקריסטל הנכון עבורנו לאותו הרגע, בין אם מדובר במצב נפשי או פיזי, צורך בתמיכה, איזון, העברת כאב, ריפוי עמוק, הבנה עמוקה יותר לגבי סיטואציות וכו‘. כאשר בחירת הקריסטל היא אינטואיטיבית, השיפור והבהירות מורגשים באופן מיידי, לכן כאשר אנחנו מתחברים לקריסטל זה או אחר, מומלץ לאחוז בו, לענוד אותו ולהיות בקרבתו עד שמרגישים שתפקידו הושלם, עד הפעם הבאה. ישנה גישה שאומרת שהקריסטלים הם אלה שבוחרים אותנו ולא אנחנו אותם.
ניתן לשלב קריסטלים וליצור ״קריסטל גריד״ בחלל החדר על מנת להעצים את ההשפעה האנרגטית שלהם וליצר אנרגיה נינוחה ונעימה בבית, שתשפיע על מצב רוחנו ומצבנו הכללי בעת השהיה במקום.
הטיפול בקריסטלים כולל בדרך כלל הנחת מערך קריסטלים, בהתאם למטרה, סביב הגוף ועליו. אחת ממתודות הטיפול היעילות והנפוצות היא הנחת הקריסטלים על מרכזי האנרגיה בגופנו, הצ‘אקרות. לכל צ‘אקרה מיוחסים צבעים מסוימים ולכן ע״י התאמת צבע הקריסטל לצבע הצ‘אקרה, מתרחש רזוננס המעודד תהליך אנרגטי של איזון, ניקוי, ריפוי, טיהור, כוונון ואקטיביזציה, שאת השפעתו נחווה באופן רגשי, נפשי, מחשבתי ופיזי.

במפגש הראשון נקיים שיח היכרות מקדים ובו נתאים באופן אינדיוידואלי לפי הצרכים והרצונות, מה האופן והכלים הנכונים עבור המטופל.

לקביעת מפגש - 052-8137167

 

robert.zlot@gmail.com

“If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration.”


― Nikola Tesla ―

Photography by Sveta Shelegovskaya

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page